FoRuM
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FoRuM

Mafia.sytes.net
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» as dori si eu admin dak se poate :D
vreau admin daca se poate Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 5:15 pm Scris de Rychy

» Cerere slot
vreau admin daca se poate Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 2:29 am Scris de m&g

» [b]:lol!: cui trebuie sa dau bani si cum pt admin???
vreau admin daca se poate Icon_minitimeDum Mar 30, 2008 9:07 pm Scris de AlinuxX

» [b]:lol!: cui trebuie sa dau bani si cum pt admin???
vreau admin daca se poate Icon_minitimeDum Mar 30, 2008 9:05 pm Scris de AlinuxX

» Vreau si eu Admin.....ASta este pentru Cei care au configurat Serverul Cei mai de Treaba baietzi....hazmy&alinuxx ....am vb noi pe mess
vreau admin daca se poate Icon_minitimeVin Mar 28, 2008 11:33 pm Scris de Cipy

» as dori admin scapati repede de codati cu mine
vreau admin daca se poate Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 11:12 pm Scris de AlinuxX

» Vreau si eo admin...
vreau admin daca se poate Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 11:09 pm Scris de AlinuxX

» Vreau admin :((
vreau admin daca se poate Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 8:22 pm Scris de AlinuxX

» CererE ADmin:|
vreau admin daca se poate Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 2:42 am Scris de AlinuxX

Top postatori
AlinuxX
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
generalu
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
alex_fifa
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
ReSuMe
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
Bijb0c
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
DANNY
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
NicK
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
cel
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
Bones_MC
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 
unu _ S1nguR
vreau admin daca se poate Vote_lcapvreau admin daca se poate Voting_barvreau admin daca se poate Vote_rcap 

 

 vreau admin daca se poate

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
alex_fifa




Mesaje : 5
Data de înscriere : 09/03/2008

vreau admin daca se poate Empty
MesajSubiect: vreau admin daca se poate   vreau admin daca se poate Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 2:24 pm

salut...as vrea un admin...nick pe servre e "Xtream" si joc pe server de vreo 2,3 zile...am 16 ani si joc cs de 3 ani aproape:D...id empty_34....multumesc anticipat !!!!!!!!!
Sus In jos
AlinuxX
Admin
AlinuxX


Mesaje : 55
Data de înscriere : 26/01/2008

vreau admin daca se poate Empty
MesajSubiect: Re: vreau admin daca se poate   vreau admin daca se poate Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 1:06 am

lol! ai cascaval bounce
Sus In jos
http://cstrike.realbb.net
 
vreau admin daca se poate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» salut daca se poate as vrea si eu admin
» as dori si eu admin dak se poate :D
» vreau admin
» vreau si eu slot sau admin helper...
» Vreau admin :((

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FoRuM :: Admin :: Cereri Admin-
Mergi direct la: