FoRuM
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

FoRuM

Mafia.sytes.net
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» as dori si eu admin dak se poate :D
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 5:15 pm Scris de Rychy

» Cerere slot
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeMar Apr 29, 2008 2:29 am Scris de m&g

» [b]:lol!: cui trebuie sa dau bani si cum pt admin???
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeDum Mar 30, 2008 9:07 pm Scris de AlinuxX

» [b]:lol!: cui trebuie sa dau bani si cum pt admin???
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeDum Mar 30, 2008 9:05 pm Scris de AlinuxX

» Vreau si eu Admin.....ASta este pentru Cei care au configurat Serverul Cei mai de Treaba baietzi....hazmy&alinuxx ....am vb noi pe mess
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeVin Mar 28, 2008 11:33 pm Scris de Cipy

» as dori admin scapati repede de codati cu mine
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 11:12 pm Scris de AlinuxX

» Vreau si eo admin...
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 11:09 pm Scris de AlinuxX

» Vreau admin :((
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 8:22 pm Scris de AlinuxX

» CererE ADmin:|
dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 2:42 am Scris de AlinuxX

Top postatori
AlinuxX
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
generalu
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
alex_fifa
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
ReSuMe
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
Bijb0c
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
DANNY
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
NicK
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
cel
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
Bones_MC
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 
unu _ S1nguR
dc nu merge parola pe server.. ? Vote_lcapdc nu merge parola pe server.. ? Voting_bardc nu merge parola pe server.. ? Vote_rcap 

 

 dc nu merge parola pe server.. ?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
ReSuMe




Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/03/2008
Varsta : 33

dc nu merge parola pe server.. ? Empty
MesajSubiect: dc nu merge parola pe server.. ?   dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 6:46 pm

dupa ce am facut cont pe forum nu merge sa bag parola pe server si sa intru imi zice mereu ca nu e buna parola desi pe forum merge pe server nu merge .. si parola nu o gresesc nu inteleg de ce imi cere parola ca sa intru pe server cu orice nick .. am schimbat si parola si tot nu merge sa ma ajute cineva ..
Sus In jos
AlinuxX
Admin
AlinuxX


Mesaje : 55
Data de înscriere : 26/01/2008

dc nu merge parola pe server.. ? Empty
MesajSubiect: Re: dc nu merge parola pe server.. ?   dc nu merge parola pe server.. ? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 7:54 pm

mda..am bagat idul tau in lista de mess o sa vb numai sa imi dai tu acum add sau da tu add la id lale_mondialu....Resume..
Sus In jos
http://cstrike.realbb.net
 
dc nu merge parola pe server.. ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Important: FeedBack pentru server !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FoRuM :: Discutii :: Discutii,Aberatii,Chestii-
Mergi direct la: